Poznáváte se? 4 znaky toho, že vás nemovitost zcela vyčerpává

20.11.2021

Bydlíte v místě, které s vámi nerezonuje? Nebo jste zdědili nemovitost, o kterou se staráte? Podívejte se na 4 znaky toho, jak se projevuje naprosté vyčerpání z daného místa. Je to i váš případ?

Nemáte volný čas

Zatímco lidé ve vašem okolí tráví své volné dny příjemnými činnostmi nebo odpočinkem, vy prakticky žádný volný čas nemáte. Jste stále nuceni opečovávat prostor nemovitosti. Opravovat jej, urdžovat, neustále se o něj starat. Je přitom jedno, zda se jedná o vlastní nemovitost, nebo o zděděný prostor po rodině. Stále jste to vy, kdo se o něj musí starat. Už ani vlastně nevíte, co je to odpočinek.

Finance mizí v nedohlednu

Víte o mnoha případech, kdy se lidé rozhodli o výkup nemovitostí, kdy získali maximální částku za svou nemovitost. Tyto peníze pak použili pro své aktivity, nebo za ně pořídili vysněné bydlení. Vy tento případ nejste a stále vkládáte další a další peníze do údržby prostor, které vás netěší. Tu je třeba pořídit pokaženou sekačku, jindy zase zavolat instalatéra. Peníze stále jen mizí v nedohlednu.

Syndrom vyhoření

Kromě neustálé potřeby něco opravovat, nebo tam vkládat poctivě vydělané peníze, na sobě začínáte pozorovat únavu. To, co vás dříve těšilo, dnes už pouze nezúčastněně pozorujete. Jedná se o obranný mechanismus vašeho těla, které je přetíženo. Tento stav se odborně nazývá syndrom vyhoření. Pozorujete jej také u sebe?

Hádky v rodině

Vyčítá vám váš protějšek, že stále více času trávíte údržbou nemovitosti? Vy přitom moc dobře víte, že bez vašeho zásahu by již dávno nebyla v takovém stavu, v jakém se dnes nachází? Hádky v rodině jsou dalším důkazem o tom, že si nemovitost bere mnohem více, než vám dává.

Poznáváte se? 4 znaky toho, že vás nemovitost zcela vyčerpává

Zpět na stránku blog

na začátek stránky