Vyhněte se půjčkám: Jak mít rychle peníze na nový byt

17.3.2022

Možná i vy potřebujete rychle získat finance pro to, abyste si mohli koupit nový byt. Kde vlastně finance shánět a jak to udělat, abyste měli peníze na účtu co nejrychleji?

Vlastní byt, splněný sen

Výkup bytu je možnost, jak se dostat k penězům ihned. Máte tak hned možnost získat dostatečně velkou částku pro to, abyste mohli finance použít na nový projekt. Výkup nemovitosti navíc nabízí peníze ihned po podpisu smlouvy. Prakticky tak máte finance na účtu již do dvou dnů od podpisu smlouvy. Příjemné, viďte.
Pokud tedy máte již nějakou nemovitost, kterou byste mohli použít jako zdroj financí, je dobré si zjistit výkupní cenu, kterou budete moci získat. Finance ihned použijete pro další projekt ve vašem životě.

Druhá práce

Ano, tato možnost není tak rychlá jako ta, kterou jsme již uvedli, ale stejně vám přinese dostatek financí, abyste si svůj sen mohli dříve splnit. Zkuste se podívat po nabídkách práce na částečný úvazek. A najděte si tu možnost, která je nejlépe placená. Může se jednat o práci číšníka nebo servírky v kvalitní restauraci, kde budete dostávat tuzér. Nebo o zajímavé pozice v oblasti marketingu. Využijte toho, co umíte. Najděte si druhou práci a získejte tak finance pro svůj nový projekt. Možná i vy zjistíte, že vás toto zaměstnání baví mnohem více, a časem pustíte svou stávající pozici.

Prodej auta, nebo předmětů

Máte sbírku známek a přemýšlíte o tom, že byste finance z tohoto koníčku použili pro financování bytu? Svůj koníček můžete nyní využít ve svůj prospěch a vyhnout se tak půjčce na bydlení v podobě hypotéky. Prodat na čas můžete i své vozidlo, nebo některé prvky z domácnosti. Vše nyní podřiďte tomu, abyste měli dost financí pro zaplacení bytu. Peníze na nový byt se vám jistě podaří sehnat i bez půjčky na bydlení. Už víte, jak na to?

Vyhněte se půjčkám: Jak mít rychle peníze na nový byt

Zpět na stránku blog

na začátek stránky