Potřebujete rychle prodat nemovitost?

10.1.2021

Rychlý prodej nemovitosti neznamená vždy pod cenou. Nechcete čekat dlouhé měsíce, až se ozve zájemce a až podepíšete vše, co se podepsat musí? Peníze za svou nemovitost můžete získat do pár dnů. Od toho je tu výkup nemovitosti - rozumná volba, když vás tlačí čas.

Jistě to zná každý - dojde k výpadku příjmů, nutnosti splatit dluh či z jiného důvodu potřebujete získat peníze. Druhé zaměstnání nepřichází v úvahu, naopak co se nabízí jako dobrý krok je prodej nemovitosti, kterou stejně neobydlujete a která jen tak stojí kousek za vesnicí či na předměstí. Z dostupných informací však zjistíte, že průměrná doba prodeje nemovitosti se pohybuje kolem tří až šesti měsíců. U mnoha domů či bytových jednotek se může doba prodloužit až na jeden rok. Jenže vy potřebujete peníze ihned.

Výkup nemovitostí jako řešení situace

Ideálním řešením situace je rychlý výkup nemovitostí. Pokud vás tlačí čas, pokud potřebujete mít finanční prostředky k dispozici během pár dnů, obraťte se na nás! Jsme specialisté na výkup nemovitostí za hotové.

Ať už jste se ocitli v nepříznivé životní situaci nebo jste zdědili nemovitosti s exekucí, nabízíme vám pomocnou ruku. Nečekejte dlouhé měsíce na prodej nemovitosti, využijte výkupu nemovitostí a ušetřete si nejen starosti, ale i kupu času.

S námi je to jednoduché

Stop zdlouhavému sepisování potřebných dokumentů, konec dlouhým prohlídkám se zájemci, kteří se nakonec ani neozvou. A také stop vysokým poplatkům, které si účtují realitní kanceláře, jež vám přislíbí rychlý prodej nemovitosti, ovšem i tak vás nechají několik dlouhých měsíců čekat. My přistupujeme ke všemu jinak - lépe!

Vykoupíme vaši nemovitost, ať už bude s exekucí nebo věcným břemenem. Vyplatíme vám peníze do několika dnů a o následný prodej domu nebo bytové jednotky se postaráme sami – to už vás ostatně nebude tížit či trápit.

S exekucí i věcným břemenem

Velmi úspěšně řešíme nejen problémové nemovitosti opředené dluhy nebo zatížené exekucí, ale také domy či bytové jednotky s věcným břemenem. Stačí nás kontaktovat, sjednat si schůzku a probrat vše, co se odkupu nemovitosti týče. Jaká je vaše představa o ceně? A proč jste se pro výkup nemovitosti rozhodli? I to nás zajímá! Na základě odpovědí a odhadu ceny nemovitosti vám rádi zaplatíme tolik, kolik vám právem náleží.

Ušetřete čas i starosti spojené s prodejem nemovitosti. Rádi vykoupíme i vaši nemovitost, zaplatíme během několika dnů a o vše následné se sami postaráme. Prodej rodinného domu, bytu či jiné nemovitosti nikdy nebyl jednodušší. Svěřte nám svůj majetek do rukou.

Nabízíme přímý výkup nemovitostí

Možná jste se na internetu dočetli o podfukářích, pro které jsou typické nereálné sliby a přísliby. S tím se u nás nesetkáme. Jsme féroví odborníci zaměřující se na přímý a rychlý výkup nemovitostí. Součástí našeho portfolia rozhodně nejsou nekalé nabídky či praktiky. Přistupujeme ke každému jednotlivému klientovi s úctou a legitimní, férovou nabídkou, která povede k oboustranné spokojenosti.

Přední výhody výkupu nemovitostí

  • Úspora času i starostí (nemusíte prodávat svou nemovitost klasickou cestou)
  • Finanční prostředky prakticky ihned k dispozici (nemusíte čekat dlouhé měsíce)
  • Zbavíte se dluhu i exekuce (vykupujeme nemovitosti i s věcným břemenem)
  • Vykoupíme nemovitost i s hrozící dražbou (a vám tak opět ušetříme nejen čas, ale také peníze a starosti)

Ať už chcete prodat rodinný dům, ve kterém ještě donedávna žily tři generace, bytovou jednotku zděděnou po prarodičích, komerční objekt nebo celý činžovní dům, kvůli kterému se vám jen rodí vrásky na čele, kontaktujte nás. Jsme připraveni vám pomoct. Vykoupíme i vaši nemovitost.

Potřebujete rychle prodat nemovitost?

Zpět na stránku blog

na začátek stránky