Vykoupíme byt rychle a za hotové

13.1.2021

Tíží vás těžká finanční situace? Potřebujete uhradit co nejrychleji veškeré vaše závazky nebo splatit dlouholeté dluhy své rodině či přátelům? Mnoho řešení v této chvíli nevidíte. Další půjčka nepřichází v úvahu, a to ani od těch nejbližších, které byste jinak dostali do prekérní situace. Proto tím nejlepším východiskem je rychlé zpeněžení nemovitosti čili výkup bytu, který vám doslova zachrání krk.

Výkup bytů za hotové je rozumnou volbou v okamžiku, kdy vás tlačí čas. Potřebujete získat rychle finanční prostředky na úhradu toho, co uhradit potřebuje. Rychlejší způsob, jak potřebné peníze získat, nevidíte. Proto nás kontaktujte. Rádi vykoupíme i vaši nemovitost a zaplatíme prakticky ihned. V tom tkví hlavní výhoda vykupování nemovitostí.

S námi je to rychlé a snadné

Možná si říkáte, že výkup bytu zní jako příliš složitý a zdlouhavý proces. Jenže naopak klasický prodej nemovitosti je tím, co je složité a dlouhé. Vezměme v potaz jednu informaci vyplývající ze statistik - klasický prodej bytu se může protáhnout až na tři až šest měsíců, ne-li na jeden rok. A takto dlouho čekat - to si nemůžete dovolit.

Na rozdíl od toho je výkup nemovitostí záležitostí několika dnů. Po kontaktování naší společnosti se za vámi ihned rozběhne odborník a odhadce ceny nemovitosti, na základě čeho se určí legitimní a lukrativní nabídka. Pokud si plácneme, peníze putují na vaše bankovní konto a nemovitost do našeho vlastnictví.

Výkup bytu se vyplatí

Výkup bytů či jiných nemovitostí za hotové se vyplatí. Dnes už nemluvíme o poslední možnosti, kterou mohou dlužníci využít. V současné době je odkup bytu něčím, co preferují i velcí podnikatelé toužící po rychlé investici do rozvoje podniku. Nevadí jim několikaprocentní úbytek z tržní ceny nemovitosti, naopak je to pro ně jenom malá oběť v porovnání s tím, jak velkou ztrátu by evidovali, pokud by čekali na prodej nemovitosti skrze realitní kanceláře.

Podle posledních statistik trvá tři až šest měsíců, ne-li jeden dlouhý rok, než se bytová jednotka (byť v centru působivého města) prodá. Mnozí lidé však tak dlouho čekat nemohou (nebo nechtějí). Výkup nemovitosti je tak rychlým způsobem, jak byt prodat a jak přijít k penězům prakticky ihned. Využijete nabízené příležitosti?

Jsme specialisté ve svém oboru

Stejně jako v mnoha jiných odvětvích, i ve světě vykupování bytů se můžete setkat s podvodníky a podfukáři. Ti vám většinou nabízí něco, co nemohou v žádném případě splnit. Slibují za výkup bytu i pětadevadesát procent z tržní ceny, ale to je něco, co nemohou realizovat. Dejte si proto pozor na příliš výhodné nabídky, ať se nespálíte.

Nebo se rovnou obraťte na nás - na specialisty ve svém oboru. S námi se totiž nespálíte, s námi uděláte nejlepší obchod svého života. Kromě toho, že se zaměřujeme na nemovitosti, součástí našeho portfolia služeb je také související inženýrská činnost, audity, dále financování a dotace. Po boku máme komplexní právní servis, s jehož pomocí může obchod proběhnout naprosto hladce.

Úspora času, peněz i starostí

Opravdu je výkup nemovitosti rozumnou volbou? Je to vážně to nejlepší východisko z mé aktuální situace? Na obě otázky lze odpověď stejně - ANO! Výkup nemovitosti většinou zvažují jedinci, kteří se ocitli ve vážné finanční tísni, v níž potřebují peníze prakticky ihned. Dále jsou typickými zájemci o výkup bytu podnikatelé, kteří potřebují rychle získat peníze na svůj projekt či rozvoj společnosti. Ať už patříte do té či oné skupiny, je třeba mít na mysli tři výhody výkupu bytů za hotové. Jsou jimi úspora času, peněz a starostí.

Stop zdlouhavému prodeji bytů, který se klidně může protáhnout až na jeden dlouhý rok. Konec vyplácení nemalých provizí realitním kancelářím, jež se klidně mohou rovnat i několika stovkám tisíc korun. A stop také nekonečným prohlídkám s potencionálními zájemci, kteří se nakonec ani neozvou. Výkup nemovitosti uspoří nejen čas a starosti, ale i kupu peněz. Proč nad výkupem nemovitosti váhat?

Nebojíme se exekuce ani věcného břemena

Tíží vaši bytovou jednotku věcné břemeno nebo je na ni uložená exekuce? S těmito problémy byste byt prodali jenom stěží. Při výkupu nemovitostí je to však jiné. Problémů, jako je exekuce, věcné břemeno nebo zástava, se nebojíme. Vykoupíme vaši nemovitosti, i když je takovými potížemi opředená a vás tak zbavíme tuny starostí, které se s bytem pojí.

Obraťte se na nás. Vykoupíme i vaši nemovitost či jen spoluvlastnický podíl v bytové jednotce.

Vykoupíme byt rychle a za hotové

Zpět na stránku blog

na začátek stránky