Vykoupíme dům rychle a za hotové

12.1.2021

Výkup domu přichází v úvahu v mnoha životních situacích. Kupříkladu tehdy, kdy není čas na standardní prodej, který se může protáhnout na půl roku či na celý dlouhý rok. Pokud vás tíží problémy, pokud potřebujete rychle finanční prostředky, jestli nemáte čas na hledání vhodného kupce, k výkupu domu přistoupíte. Díky tomu získáte peníze za nemovitost prakticky do druhého dne, a to je neodolatelná nabídka, nemyslíte?

Jsme specialisté na výkup domů za hotové, také na výkup pozemků a dalších nemovitostí. Víme, jak je někdy těžké najít vhodného kupce, proto vám od toho ulevíme. Už žádné dlouhé prohlídky s desítkami potencionálními zájemci, kteří se po hodinách strávených prohlížením oken či podkroví ani neozvou. Konec vyplácení mastných provizí realitním kancelářím, kterým se taktéž nepodaří prodat nemovitost do druhého dne. Výkup domu se však do druhého dne může realizovat. Je to tak ta nejlepší cesta v okamžiku, kdy vás tlačí čas.

Výkup nemovitostí nejen pro dlužníky

V minulosti vyhledávali výkup nemovitostí jenom dlužníci, nad kterými visela exekuce. Neviděli jiný způsob, jak uhradit veškeré své závazky, proto přistoupili k výkupu chaty, domu či jenom podílu domu, aby nemovitost nemusela do dražby.

Dnes je však situace jiná. Výkup domů za hotové zvažují nejen ti, kteří dluží menší či větší sumy peněz státním orgánům. Čím dál častěji přistupují k výkupu nemovitostí i úspěšní podnikatelé, kteří klidně obětují pár procent z tržní ceny nemovitosti, jenom aby peníze dostali rychle a mohli je rovnou někam investovat. Výkup nemovitostí navíc představuje způsob, jak se vyhnout bankám či realitním kancelářím, jež by vyšly ještě dráže.

S námi je výkup domu jednoduchý proces

Výkup domu není žádným složitým procesem, je to naopak velmi snadné - pokud tedy víte, na koho se obrátit. S námi je výkup rodinných domů či výkup chaty nebo jen podílu domu opravdu hračka. Po sjednání schůzky a dohodnutí se na podmínkách výkupu přechází nemovitost rovnou do našeho vlastnictví a na oplátku na vaše bankovní konto přichází dohodnutá částka za vykoupený dům. Nemusíte shánět zájemce přes inzertní portály, nemusíte se ani domlouvat na podmínkách prodeje s žádnou další stranou. To, jestli se nemovitost prodá a komu, to vás už nemusí trápit. O to se postaráme později my sami.

Ušetřete si čas, peníze i kupu starostí

Jinými slovy je odkup domu způsobem, jak hravě ušetřit nejen čas, ale také peníze spojené s náklady na prodej domu a kupu starostí. Zejména starosti se s prodejem nemovitosti pojí, díky odkupu nemovitosti se starostem vyhnete obloukem.

Svěřte nám do rukou váš rodinný dům, který jste třeba zdědili po rodičích nebo který je delší dobu neobydlený. Získejte obratem peníze, které vám za nemovitost právem náleží a investujte je do toho, co vám dává větší smysl. Kontaktujte nás, poté se už o vše postaráme tak, aby nakonec došlo k oboustranné spokojenosti.

Jsme féroví specialisté na odkup nemovitostí

V současné době se na internetu setkáte s hromadou podfukářů a podvodníků, kteří nabízí to, co nemohou splnit. Nabízí obdržení příliš vysokého procenta z aktuální tržní ceny nebo jiné atraktivní výhody, které však nemohou zajistit. Nespalte se a raději se svěřte do rukou nám - specialistům na odkup nemovitostí, kteří k vám budou přistupovat férově s legitimními, přesto atraktivními cenovými nabídkami.

Obchod, který trvá chvíli

Výkup nemovitostí není v našem případě otázkou několika dlouhých měsíců nebo let. Realizujeme obchod velmi rychle, v rámci několika dnů. Stačí zvládnout nutnou administrativu, podepsat kupní smlouvy a také podat návrh na vklad do katastru. Po splnění všech podmínek je obchod ukončen. My se radujeme z nové nemovitosti, vy z obdržené sumy peněz, která vám přistane na bankovním kontě obratem.

Že stále uvažujete nad klasickým prodejem nemovitosti? Je zapotřebí si uvědomit, že v průměru se rodinný dům na běžných inzertních portálech prodává i tři až šest měsíců, není výjimkou ani roční prodej, než se najde vhodný zájemce a kupec. Výkup nemovitosti na druhou stranu trvá jenom několik dnů.

Výhody, které s sebou nese výkup domu

  • Úspora financí (stop vyplácení vysokých provizí realitní kanceláři)
  • Úspora času (konec dlouhému prodeji rodinného domu)
  • Rychlost (zbavte se konečně nemovitosti, která vám dělá vrásky na čele a radujte se z obdržených financí)
  • Bez komplikací (rádi vykoupíme dům i s věcným břemenem nebo exekucí)
  • Jednoduchost obchodu (jak již bylo zmíněno, stačí nás kontaktovat a o vše potřebné se následovně postaráme sami)

Výkup domů za hotové se vám vyplatí

Ať už patříte k dlužníkům, kteří potřebují získat peníze pro úhradu svých větších či menších závazků, nebo k aktivním podnikatelům, kteří nechtějí čekat dlouhé měsíce na vyplácení potřebných peněz, výkup domu se vám vyplatí. Nabízíme rychlé zpeněžení nemovitosti, která už vám delší dobu dělá starosti a přidává práci. Výkup domu za hotové oceníte, ať už chcete rozjet nové projekty, investovat do nové příležitosti nebo jenom naplnit váš podnikatelský záměr či dlouho stanovený cíl.

Neodkládejte své plány na později

V případě výkupu domu se musí počítat s několikaprocentní ztrátou z tržní ceny. Jenže tato několikaprocentní ztráta z tržní ceny je naprosto zanedbatelná v porovnání s tím, jak velká by byla ztráta v případě odložení investiční příležitosti nebo vašich plánů, jež už doslova prahnou po naplnění.

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vykoupíme i vaši nemovitosti.

Vykoupíme dům rychle a za hotové

Zpět na stránku blog

na začátek stránky