Vykoupíme pozemek rychle a za hotové

11.1.2021

Ocitli jste se v tíživé životní situaci a to jediné, co nyní potřebujete, je dostatek finančních prostředků? Druhé zaměstnání nepřichází v úvahu, stejně tak si nelze půjčit od rodiny nebo přátel, kteří by se tím pádem sami dostali do pořádné šlamastiky. Naštěstí držíte ve vlastnictví pozemek, který už dlouhá léta nevyužíváte. A právě ten by vám mohl zachránit krk. Stačí, když přistoupíte k výkupu pozemků.

Výkup pozemků (stejně jako výkup nemovitostí) přichází vhod v okamžiku, kdy potřebujete peníze takřka ihned. Nechcete čekat dlouhé měsíce, ne-li roky, než se pár hektarů za domem prodá ideálnímu zájemci. Většinou vám ani situace, ve které se nacházíte, nedovolí čekat. Proto nás v takové chvíli kontaktujte – jsme specialisté na výkup pozemků a rádi vás z prekérní situace dostaneme.

Výkup pozemků jako rozumná volba, když vás tlačí čas

Ať už vás do složité finanční situace dostala vlastní nezodpovědnost, dlouholeté dluhy nebo rodinné spory, výkup pozemků za hotové je řešení situace, které ušetří nejen čas, ale také hromadu starostí, a nakonec i peněz. Už žádné dlouhé procházky po pozemku s potencionálními kupci, už žádné placení realitní kanceláři, která si bude s prodejem dávat na čas. A už žádná úhrada právníkům, kteří budou mít za úkol to, aby prodej proběhl tak, jak se sluší a patří. Rychlý výkup pozemků je rozumnou volbou, když vás tlačí čas.

Vykoupíme lesní i zemědělské pozemky

Vlastníte lesní pozemek nebo spíše zemědělskou půdu? V každém případě máme o pozemek zájem! Neděláme rozdíly mezi tím, o jaký typ pozemku se jedná. Nabízíme výkup jak lesních pozemků, tak výkup zemědělských pozemků či pozemků pro stavbu a výstavbu rodinných domů. Nepatříme k neférovým odborníkům, kteří vám slíbí hory, doly a nic z toho. Přistupujeme k věci střízlivě, s odborníky po bocích a nabízíme vám adekvátní finanční ohodnocení, které vám právem náleží. Kontaktujte nás a my se vrhneme do naceňování a dojednávání podmínek výkupu.

Výkup pozemků s sebou nese řadu výhod

Přemýšlíte nad tím, proč byste měli do výkupu pozemků jít? Není lepší počkat na okamžik, až se lesní pozemek nebo zemědělská půda prodá sama vážnému zájemci? Pokud vás tlačí čas, je výkup pozemků tím nejlepším možným východiskem ze situace. Uspoří se nejen kupa času a starostí, ale nakonec i finanční prostředky. Jděte jinou cestou než zdlouhavým prodejem, z něhož byste peníze viděli nejdříve za několik měsíců. Díky výkupu pozemků můžete mít peníze prakticky ihned.

To je ostatně další důvod, proč přistoupit k výkupu pozemků za hotové. Na peníze nemusíte dlouho čekat, budete je mít takřka okamžitě k dispozici. Výkup pozemků je tak spása ve chvíli, kdy se nacházíte ve finanční tísni či v jiné podobné tíživé situaci.

Nebojíme se exekuce

Byla z důvodu neuhrazení pohledávek nastolena na pozemek exekuce? Nechcete však, aby pozemek přešel do dražby? Uhraďte své pohledávky tím, že přistoupíte k výkupu vašeho pozemku. Nebojíme se exekuce ani jiných problémů, které se na pozemek vážou. Patříme mezi ostřílené odborníky, kteří mají po ruce komplexní právní servis, díky němuž půjde výkup nemovitosti jako po másle.

S námi je to snadné

Nemusíte se obávat dlouhého vyjednávání a neustále protahujícímu řízení. S námi je to jednoduché. Kontaktujte nás a my rádi vykoupíme i váš pozemek za hotové. Nejdříve si sjednáme schůzku, seznámíme se s pozemkem blíže, ujasníme si vaši i naši představu o ceně. Na základě odhadu ceny pozemku stanovíme nabídku, která bude adekvátní, legitimní a zcela férová. A pak už bude jenom na vás, jestli kývnete.

Na trhu se dnes můžete setkat s podvodníky, kteří vám slibují i to, co nemohou reálně splnit. Nepatříme k nim. S námi máte jistotu, že dojde k férovému obchodu a že bude spokojenost nakonec na obou stranách.

Vykoupíme i váš pozemek

Výkup pozemků je součástí našeho portfolia stejně jako výkup nemovitostí. Zajímají nás jak lesní pozemky, tak zemědělské půdy i pozemky, které jsou určené pro stavbu nebo výstavbu rodinných domů. Že jeden takový pozemek vlastníte a dělá vám jenom vrásky na čele? Zároveň potřebujete peníze, ale nechcete na ně čekat dlouhé měsíce? Kontaktujte nás a svěřte nám svůj pozemek do rukou. Vykoupíme i váš pozemek a o jeho následný prodej se sami postaráme. Ušetřete tím čas, peníze a hromadu starostí.

Jsme tu pro vás - specialisté na výkup nemovitostí, pozemků i rodinných domů či bytových jednotek.

Vykoupíme pozemek rychle a za hotové

Zpět na stránku blog

na začátek stránky