Výkup bytů

Máte ve svém vlastnictví bytovou jednotku na sympatickém místě, kterou nikdo neobydluje? Potřebujete peníze, které by vám uhradily dlouho nesplácené závazky? Nabízí se jedna možnost, ke které se řada lidí v podobné situaci přiklání. Je jí výkup bytů, díky kterému získáte peníze prakticky ihned.
Stop dlouhému prodeji na inzertních webových stránkách. Daleko lepší alternativou je rychlý výkup bytů, díky němuž budete mít peníze za vykoupenou nemovitost během několika dní na účtu. Peníze tak získáte v okamžiku, kdy je zrovna potřebujete. Kromě času však ušetříte i hromadu starostí a náklady spojené s provizemi realitní kanceláři či podobně.

Rychlý výkup bytu za hotové

Rychlý výkup bytu za hotové přichází v úvahu hlavně v okamžiku, kdy vás tlačí čas. Jinými slovy je to rozumná volba ve chvíli, kdy nemáte času nazbyt. Možná jste se ocitli ve finanční tísni, možná jste ztratili své zaměstnání, možná musíte akutně dostát svým závazkům. Ve všech případech vám výkup bytů může poskytnout potřebné finanční prostředky a potěšit tím váš rodinný rozpočet.

Na rychlý výkup bytů za hotové jsme tu my - specialisté na výkup nemovitostí obecně. Kontaktujte nás a o vše následující se sami postaráme. Po zhodnocení všech podkladů a po zjištění skutečné ceny nemovitosti připravíme férovou a adekvátní nabídku, která povede k oboustranné spokojenosti.

Rozvádíte se a potřebujete vyplatit manžele/ku prodejem bytu?

Dohodnout se v případě rozvodu na majetkovém vyrovnání není nic snadného. Většinou se to nese ve znamení schválností a vzteku. Podle posledních průzkumů končí rozvodem každé druhé manželství. A majetkové vypořádání tak řeší celá spousta z nás. Jednou z možností, jak z této situace vzejít jako vítěz, je vyplatit manžele nebo manželku prodejem bytu. Jenže nestojíte o to, aby prodej nemovitosti trval dlouhé měsíce, ne-li roky. Potřebujete to zkrátka ihned. Proto přistoupíte k výkupu bytu, což vám zajistí peníze během několika dní. Vyplácení bývalého partnera tak nebude problémem a ze zůstatku si pořídíte příjemné bydlení, které bude jen vaše.

Vykoupíme byt rychle a za hotové

Výkup podílu bytu ve spoluvlastnictví

Bytovou jednotku nemusíte vlastnit jako jediní. Byt je možné získat darem nebo v rámci dědického řízení i v takovém stavu, že bude vlastníků vícero. Jenže spoluvlastnictví s sebou nese řadu komplikací a neshod. Mnohdy si spoluvlastníci nechtějí vyhovět, jelikož každý z nich má na nemovitost trochu jiný názor. Jindy jeden druhého bojkotuje či ignoruje. Pokud vás spoluvlastnění také vysiluje, je načase svůj podíl prodat. Součástí našich služeb je i výkup podílu bytu ve spoluvlastnictví. Rádi vás zbavíme břemena, které s sebou spoluvlastnění nese. A peníze? Ty vám za vykoupený podíl pošleme během chvilky.

Výkup bytu s věcným břemenem

Rádi byste prodali byt, ale váže se na něj věcné břemeno? Právě věcné břemeno může být tím hlavním důvodem, proč se nemovitost neprodá klasickým způsobem. Lidé nechtějí kupovat nemovitost, která je zatížená, ať už mluvíme o zmiňovaném problému nebo o exekuci či zástavě. Pokud však byt opravdu chcete udat, přistupte proto k výkupu bytu. Výkup bytu je rozumné řešení a to nejlepší východisko ze situace, kdy vás tlačí čas. Je to způsob, jak rychle získat peníze za nemovitost, která vás tíží a kterou už nechcete mít ve svém vlastnictví. Je pro vás výkup bytu přijatelné řešení? Obraťte se na nás, rádi vaši nemovitost vykoupíme.

Jak probíhá výkup bytu?

Nemusíte se obávat toho, že by výkup bytu byl nějak složitý proces. Je to naopak velice jednoduché a velmi rychlé. Stačí nás kontaktovat, sdělit nám informace týkající se nemovitosti a my na základě odhadu ceny nemovitosti předložíme lukrativní, legitimní a atraktivní nabídku, na kterou už si stačí jenom plácnout.
V dalším kroku připutují peníze na vaše bankovní konto a nemovitost tím pádem spadne do našeho vlastnictví. A o to další, co se bude s nemovitostí dít, se už nestaráte. Jen si užíváte peněz, které jste dokázali velmi rychle nabýt. Uhradíte jimi své závazky nebo se vydáte na dlouho vysněnou dovolenou?

Napiště nám, poradíme s prodejem bytu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky