Výkup domů

Nacházíte se v situaci, kdy není čas na standardní prodej nemovitosti? V tom případě přichází vhod výkup domu, který je rozumnou volbou v okamžiku, kdy vás tlačí čas. Ať už potřebujete finance z důvodu finanční tísně, dojednání aktuálních sporů nebo proto, že jste přišli o zaměstnání, odkup domu je skvělou možností, jak ven z nepříjemné situace.
Jsme specialisté na výkup domů. Kontaktujte nás a my vám po prohlídce a odhadu ceny nemovitosti nabídneme částku, která bude férová a která povede ke spokojenosti obou stran. Obraťte se na nás, odkoupíme i vaši nemovitost, ať už se bude jednat o chatu, chalupu nebo jen podíl nemovitosti.

Rychlý výkup bytu za hotové

Výkup domu se rozhodně vyplatí. Už se nejedná jenom o atraktivní příležitost pro dlužníky, kteří potřebují nutně sehnat finanční prostředky, aby dostáli svým závazkům. Jedná se o atraktivní věc i pro úspěšné podnikatele, kteří raději obětují pár procent z tržní ceny nemovitosti, aby peníze dostali obratem a mohli je rázem investovat do něčeho nového a zajímavého.
Rychlý výkup domu za hotové s sebou nese řadu výhod. Kromě úspory času vám ušetříme také hromadu starostí, které se pojí s klasickým prodejem nemovitosti na inzertních portálech. Nečekejte na peníze dlouhé měsíce, dovolte nám vykoupit váš dům a mějte peníze během pár dnů na bankovním kontu.

Výkup rodinného domu

Zdědili jste příbytek po rodičích, kde jste strávili své dětství? Nebo jste se jen přestěhovali do domu, který jste si postavili podle svých představ, a ve vlastnictví vám zůstala nemovitost, kterou nyní nikdo neobydluje? Kývněte na výkup rodinného domu a zbavte se starostí, které jdou s touto nemovitostí ruku v ruce.
Výkup rodinného domu nemusí být jenom záchrana v situaci, kdy se ocitáte ve finanční tísni. Jedná se o něco, co se zkrátka vyplatí, i když váš rodinný rozpočet nezeje prázdnotou. S výkupem nemovitostí se pojí úspora času, peněz i starostí, navíc se hravě zbavíte objektu, který je zatížen exekucí nebo věcným břemenem.

Vykoupíme dům rychle a za hotové

Výkup chaty a chalupy

Vlastníte chatu nebo chalupu v atraktivní horské destinaci nebo jenom kousek za nedalekou vesnicí? Možná jste na ní dlouho nebyli či ji nikdo dlouho neobydluje. Pokud tomu tak je, zlepšete svůj rodinný rozpočet a přistupte k výkupu chaty nebo chalupy. Vyplatí se to, i když možná nejste dlužníkem.
Dlužníci přistupovali k výkupu domů, chat a chalup ve chvíli, kdy museli dostát svým závazkům a uhradit vše, co úhradu potřebovalo. Dnes je však výkup chaty a chalupy něčím atraktivním i pro podnikatele, kteří hledají finance pro své nové projekty. Výkup chaty je možností, jak rychle zpeněžit nemovitost. Vykoupíme i tu vaši.

Výkup podílu domu ve spoluvlastnictví

Získali jste darem rodinný dům a je více spoluvlastníků? Nebo jste na základě dědického řízení získali chatu či chalupu, u které je však tentýž problém, a sice více spoluvlastníků? Ne všichni spoluvlastníci se mohou shodnout na tom, co se s domem či chatou nebo chalupou stane. Často může jeden spoluvlastník blokovat plány toho druhého, mnohdy jeden druhého ignoruje, což vede k postupnému chátrání nemovitosti. V takovém případě je dobré upustit od objektu, ať už mluvíme o rodinném domě z dětství nebo atraktivní chatě či chalupě v podhůří Beskyd. Váš podíl domu ve spoluvlastnictví rádi vykoupíme a tím vás zbavíme veškerých starostí.

Výkup domu s věcným břemenem

Máte problém s prodejem nemovitosti proto, že se k němu vztahuje věcné břemeno nebo exekuce? Právě to jsou komplikace, které často klasický prodej nemovitostí zkomplikují, ne-li naprosto zničí. Přistupte proto k výkupu domu. Rádi od vás nemovitost vykoupíme, i když se s ní pojí zmiňované věcné břemeno, exekuce nebo zástava. Pro nás to nejsou překážky. Výkup domu s věcným břemenem s sebou nese řadu výhod. Především tím uspoříte nejen čas, ale také starosti, které se s takto problémovou nemovitostí pojí.

Jak probíhá výkup domu?

Výkup domu je nejen jednoduchý, ale také velice rychlý proces. Vše začíná tím, že nás kontaktujete, o to následující se rádi postaráme. Provedeme odhad nemovitosti, zajistíme veškeré potřebné doklady díky právnickému servisu, který máme po svém boku. Také přijdeme s atraktivní, férovou a zároveň legitimní cenovou nabídkou. Prodej nemovitosti nikdy nebyl rychlejší a jednodušší. Vaši nemovitost kupujeme přímo my. Na oplátku vám jsou obratem zaslány finance, na kterých se předem domluvíme. Výkup domu je tak skvělou možností, jak rychle přijít k potřebným finančním prostředkům. Na ně navíc nemusíte dlouho čekat, je to otázka několika dnů.

Kontaktujte nás, jsme zde pro Vás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky