Výkup pozemků

Tíží vás neblahá finanční situace nebo jen potřebujete splatit dlouhotrvající dluhy, které znepříjemňují váš život? Výkup pozemků je tím nejlepším řešením vzniklé situace. Je to rozumná volba hlavně v případě, že vás tíží čas. Prodej pozemků a nemovitostí obvykle trvá i několik dlouhých měsíců, ne-li let, než se najde vhodný zájemce. Ale kdo by chtěl tak dlouho čekat? Díky výkupu pozemků získáte finanční prostředky v okamžiku, kdy je nejvíce potřebujete. Nečekáte dlouhé roky, s naší pomocí se z tíživé finanční situace dostanete rychle a hravě. Stačí nám nabídnout svůj pozemek nezávisle na tom, jestli se jedná o lesní či zemědělskou půdu nebo o pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu.

Rychlý výkup pozemků za hotové

Potřebné finanční prostředky můžete získat mnohými způsoby. Výkup pozemků je jednou z možností, která navíc nezatěžuje vaše okolí. Pokud si nechcete půjčit od rodiny nebo přátel, protože byste je dostali do nemilé situace, výkup pozemků za hotové je tím nejlepším východiskem. Na peníze nečekáte rok ani několik měsíců. Dostanete je prakticky ihned. S námi je výkup pozemků za hotové skutečně rychlý proces, který je navíc velmi jednoduchý a snadný. Svěřte nám svůj pozemek do rukou, rádi ho od vás odkoupíme a peníze za něj poskytneme dřív, než stihnete říct "švec". A s tím, co se bude dít dál, už si nemusíte lámat hlavu či dělat starosti.

Výkup pozemků na výstavbu rodinných domů

Vlastníte pozemek, který je jako dělaný na výstavbu rodinných domů? Sami si však na něm své obydlí postavit nechcete? Možná vám dělá jenom vrásky na čele, proto se ho zbavte a potěšte tím svůj rodinný rozpočet. Jestliže se chcete vyvarovat zdlouhavému prodeji, který může trvat i s pomocí realitních kanceláří i několik dlouhých měsíců, i v tomto případě přistupte k výkupu pozemků.

Výkup pozemků na výstavbu rodinných domů není žádný složitý proces, je to naopak velmi jednoduché. Kontaktujte nás a sjednejte si schůzku s našimi odborníky, s nimiž vše dojednáte k oboustranné spokojenosti.

Vykoupíme pozemek rychle a za hotové

Výkup zemědělských pozemků

Zemědělskou půdou, respektive zemědělskými pozemky se rozumí orná půda, také chmelnice, dále vinice, taktéž zahrady a ovocné sady a mimo jiné i trvalé travní porosty. Máte něco z toho ve svém vlastnictví a dělá vám to jenom vrásky na čele? Přistupte k výkupu zemědělského pozemku a již za pár dnů si užívejte peněz, které z výkupu vytěžíte. Výkup pozemků je rychlejší cesta, jak prodat pozemky, které nepotřebujete nebo které vám berou jenom hromadu energie. Navíc může takový výkup pozemku zachránit člověka v okamžiku, kdy se nachází ve finanční tísni. Rádi výkup pozemku ať už toho zemědělského či jiného, zprostředkujeme.

Výkup lesních pozemků

Mezi často vykupovanými pozemky se najdou i lesní půdy. Hovoříme o pozemcích, které jsou s lesními porosty, případně plochami, na nichž byly lesní porosty odstraněny především za účelem obnovy. Taktéž se za lesní pozemek berou nezpevněné lesní cesty, které nejsou širší než čtyři metry, nebo pozemky s lesními průseky. Zaměřujeme se i na výkup lesních pozemků, které mnozí lidé nechtějí mít ve své správě. Lesní pozemky se neprodávají zrovna snadno, proto řada lidí k výkupu lesních pozemků velice rychle přistoupí. A o vše následující se už postaráme my.

Jak probíhá výkup pozemku?

"Rád bych přistoupil k výkupu pozemku, ale nejsem si úplně jist, jak výkup pozemku probíhá." S tímto se velmi často setkáváme. Nemusíte se ničeho obávat - celý proces je velice jednoduchý a prakticky vše leží v našich rukou. Stačí, abyste nás kontaktovali a domluvili si schůzku s našimi odborníky. O to, co se bude dít dál, se sami postaráme. Zpracujeme obdržené podklady, zjistíme si odhad ceny pozemku a na základě toho vám připravíme cenovou nabídku. A pak už bude jenom na vás, jestli budete souhlasit a podáme si ruce. Máte ve svém vlastnictví lesní pozemek, zemědělskou půdu nebo pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu? Rádi ho od vás vykoupíme. Kontaktujte nás a dejte nám o sobě vědět.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky